Vladimír Hlubuček (1928)
olej, plátno, 69 x 99 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem
Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:44
Current price: 6.000 CZK (250 €)