Vladimír Hlubuček (1928)

Poušť Gobi

olej, plátno, 69 x 99 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

ID: 165

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 17:44

Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)