Pradleny
olej, plátno, 1934, 108 x 132 cm, sign. vzadu B. Ullrych 1934, rám
ID: 152
Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 17:31
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
ID: 152