Les Sardines
olej, plátno, 1969, 27,5 x 41,5 cm, sign. PD Kundera 69, rám, vzadu razítko Galerie E. Gaors z Marseille, vzadu na rámu číslo soupisu No 62 RK
ID: 148
Auction price: 24.000 CZK (1.000 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:27
Current price: 24.000 CZK (1.000 €)