Martin Velíšek (1963)
litografie, 2023, 28 x 23 cm, sign. DU Martin Velíšek 2023, č. P/V
Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:19
Current price: 7.000 CZK (292 €)