Řezník
litografie, 2023, 28 x 23 cm, sign. DU Martin Velíšek 2023, č. P/V
žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze
ID: 140
Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 17:19
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)