Petr Ptáček (1965)
litografie, 2022, 26,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2022
Auction price: 3.600 CZK (150 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:17
Current price: 3.600 CZK (150 €)