Sopka
litografie, 2008, 22,2 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím 08, č. 17/108
Provenance: Antiquarian Ostrovní
the private study
ID: 13
Auction price: 3.900 CZK (163 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:12
Current price: 3.900 CZK (163 €)