Viděl jsem třetí nebe II
litografie, 1993, 70 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 37/100
ID: 121
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 17:00
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)