Viděl jsem třetí nebe I
litografie, 1993, 70,5 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 28/100
ID: 120
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:59
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)