Noční košile
litografie, 2013, 23,4 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 13, č. 39/50
Provenance: Antiquarian Ostrovní
the private study
ID: 12
Auction price: 3.900 CZK (163 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:11
Current price: 3.900 CZK (163 €)