Tomáš Bím (1946)

Noční košile

litografie, 2013, 23,4 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 13, č. 39/50

Provenance: Antiquarian Ostrovní

the private study

ID: 12

Auction price: 3.900 CZK (163 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:11

Current price: 3.900 CZK (163 €)