Apoštol
litografie, 1991, 70,5 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 23/100
ID: 119
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:58
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)