Stvoření
litografie, 1992, 53,5 x 69,5 cm, sign. PD A. Lamr 92, č. 55/100
ID: 118
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:57
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)