Ivan Kováčik (1959)
litografie, 2023, 45,8 x 36,8 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2023, č. 27/95
Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:50
Current price: 8.000 CZK (334 €)