Ivan Kováčik (1959)

Šťastné papagáje

litografie, 2023, 45,8 x 36,8 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2023, č. 27/95

ID: 111

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:50

Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)