Větrný mlýn v Kořenci
litografie, 1949, 30 x 40 cm, sign. PD O Coubine, rám, soupis Siblík č. 121, na rámu drobné oděrky
ID: 104
Auction price: 13.500 CZK (563 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:43
Current price: 13.500 CZK (563 €)