Chrám sv. Marka v Benátkách
lept, 29,5 x 34,5 cm, sign. PD J.Stretti-Zamponi, rám, značeno v desce PD J.Stretti-Zamponi, pokrčený papír, na rámu drobné oděrky
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 102
Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:41
Current price: 7.000 CZK (292 €)