Tomáš Bím (1946)

Lehátka

litografie, 2017, 13,7 x 18,9 cm, sign. DU Tomš Bím 17, č. 82/100

Provenance: Antiquarian Ostrovní

the private study

ID: 10

Auction price: 2.500 CZK (105 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:09

Current price: 2.500 CZK (105 €)