Lehátka
litografie, 2017, 13,7 x 18,9 cm, sign. DU Tomš Bím 17, č. 82/100
Provenance: Antiquarian Ostrovní
the private study
ID: 10
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:09
Current price: 2.500 CZK (105 €)