Kompozice I
litografie, 1981, 45 x 30 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23
žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze
ID: 1
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:00
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)