Noc
olej, karton, 1974, 23 x 23 cm, sign. LD ZKuľhavý, rám, na zadní straně popsáno autorem
Provenience: Z pozůstalosti fotografa Josefa Sekala
ID: 212
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:31
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids