Tereza Kohoutová (1975)
akryl, plátno, 2015, 53 x 53 cm, sign. zezadu Kohoutová
Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:09
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)