Štěpán Molín (1980)

Novoměstský pokojíček

kombinovaná technika, plátno, 2022, 90 x 120 cm, sign. vzadu Molín 22

ID: 75

Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:14

Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)