Pradleny
olej, plátno, 1934, 108 x 132 cm, sign. vzadu B. Ullrych 1934, rám
ID: 152
Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:31
Current price: 10.000 CZK (417 €)
ID: 152