Hornatá krajina
olej, karton, 80.-poč. 90. let 19. století, 21,7 x 29,7 cm, rám, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, vzadu nalepen výstřižek z aukčního katalogu
ID: 184
Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:03
Current price: 12.000 CZK (500 €)