V pohybu
akvarel, papír, 2010, 50 x 70 cm, sign. DU Načeradský, rám, oboustranná kresba
the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
ID: 22
Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:21
Current price: 5.000 CZK (209 €)