litografie, 31,5 x 11,5 cm, sign. PD CyrilChramosta, 67/200
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 518
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:20
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 518
Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)