Kompozice II.
tempera, akvarel, tuš, papír, 1986, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1986, při levém okraji mírně natržený papír (cca 1cm)
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 908
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:50
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID5**0 History of bids