Kompozice II.
tempera, akvarel, tuš, papír, 1986, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1986, při levém okraji mírně natržený papír (cca 1cm)
člen České alternativy
ID: 908
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:50
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu