Abstraktní kompozice
kombinovaná technika, papír, 1987, 60 x 90 cm, sign. LN Venera Vincent 1987
Provenience: z rodiny přátel autora
ID: 906
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:48
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID5**0 History of bids