Abstraktní kompozice
kombinovaná technika, papír, 1987, 60 x 90 cm, sign. LN Venera Vincent 1987
Provenience: z rodiny přátel autora
člen České alternativy
ID: 906
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:48
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu