Tenisky
litografie, 32,5 x 25 cm, sign. DU Jiří M. Trnka, rám, č. 39/150
ID: 879
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:21
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
ID: 879