Tenisky
litografie, 32,5 x 25 cm, sign. DU Jiří M. Trnka, rám, č. 39/150
ID: 879
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:21
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
ID: 879