Jiří Matouš Trnka

Speciál

litografie, 34 x 25 cm, sign. DU Jiří M. Trnka, rám, A. T.

ID: 878

Auction price: 1.200 CZK (50 €)

AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:20

Current price: 1.200 CZK (50 €)

Last auctioneer: ID7**8 History of bids