Speciál
litografie, 34 x 25 cm, sign. DU Jiří M. Trnka, rám, A. T.
ID: 878
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:20
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
ID: 878