Speciál
litografie, 34 x 25 cm, sign. DU Jiří M. Trnka, rám, A. T.
ID: 878
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:20
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
ID: 878