Jiří Matouš Trnka (1946)

Hledání klíče

litografie, 32,5 x 25 cm, sign. DU Jiří M.Trnka, č. 68/150

ID: 877

Auction price: 1.200 CZK (50 €)

AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:19

Current price: 1.200 CZK (50 €)

Last auctioneer: ID7**8 History of bids