Hledání klíče
litografie, 32,5 x 25 cm, sign. DU Jiří M.Trnka, č. 68/150
ID: 877
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:19
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
ID: 877