Praha, Hradčany
litografie, 32,5 x 51.5 cm, rám, značeno v desce LD VKubašta, signatura PD?, na rámu drobné oděrky, nepatrné skvrnky nahoře mimo tisk
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 586
Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:28
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids