Robert Jiran (1975)

Tukan

olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. PD Jiran R. 24/2, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japonsku, Austrálii, USA, Kanadě, Kubě a v mnoha státech Evropy. V současnosti vyučuje malbu a výtvarnou výchovu.

Provenience: z ateliéru autora, přiložen certifikát pravosti díla

ID: 549

Auction price: 5.000 CZK (209 €)

AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:51

Current price: 5.000 CZK (209 €)

Last auctioneer: ID4**5 History of bids