Cyril Chramosta (1908-1990)
V r. 1937 působil jako stavitel. Po celý svůj život žil převážně v Praze, ale neustále se vracel na chalupu do rodného Husince, ve 30. a 40. letech 20. stol. působil v Březnici, od pol. 50. let navštěvoval také Mělnicko, svůj provizorní ateliér měl v Obříství.
Vytvořil rozsáhlý soubor obrazů s tématikou rybníků či rybářů.
autodidakt
také působil jako grafik
litografie, 31,5 x 11,5 cm, sign. PD CyrilChramosta, 67/200
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
ID: 518
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:20
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**8
Historie příhozu