Český Krumlov
litografie, 22,5 x 33 cm, sign. PD Coufal, papír ohmataný a lehce ušpiněný
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen SČVU
ID: 429
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:51
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu