Tonda Špacír ze Strmilova
litografie, 1918, 12 x 13 cm, značeno PD na kameni A. J. Alex, zažloutlý papír
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 380
Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 10:02
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids