Aldof Jelínek Alex (1890-1957)

Tonda Špacír ze Strmilova

litografie, 1918, 12 x 13 cm, značeno PD na kameni A. J. Alex, zažloutlý papír

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 380

Auction price: 80 CZK (4 €)

AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 10:02

Current price: 80 CZK (4 €)

Last auctioneer: ID4**2 History of bids