Tonda Špacír ze Strmilova
litografie, 1918, 12 x 13 cm, značeno PD na kameni A. J. Alex, zažloutlý papír
ID: 380
Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:02
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)