Vincent Venera (1958)

Kompozice II.

tempera, akvarel, tuš, papír, 1986, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1986, při levém okraji mírně natržený papír (cca 1cm)

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 908

Auction price: 2.500 CZK (105 €)

AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:50

Current price: 2.500 CZK (105 €)

Last auctioneer: ID5**0 History of bids