Jana Reinerová (1946)
Lavička
litografie, 38,5 x 49 cm, sign. DU Jana Reinerová , č. 46/48
žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
ID: 733
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:55
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID1**2
Historie příhozu