Portrét dámy
olej, plátno, 30 x 27 cm, rám, malba místy oprýskaná
Provenience: Z pozůstalosti fotografa Josefa Sekala
ID: 679
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:01
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids