Pohled na Vítkov
litografie, 33 x 45 cm, sign. PD Jan Slavíček, rám, č. 271/500
žák prof. J. Preislera, M. Švabinského, V. Nechleby a O. Nejedlého, člen Umělecké besey, SČVU
ID: 787
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:49
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)