Profil dívky se zvířaty
litografie, 1983, 8 x 7 cm, sign. DU J. Kavan 83, č. 17/80
ID: 33
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 14:32
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)