Karel Beneš (1932-2021)
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih
Exlibris Apollón
litografie, 1986, 12,5 x 9 cm, sign. LD K. Beneš 86, 63/200, při dolním okraji mírně pokrčený papír
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 8
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 14:07
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**8
Historie příhozu