Hlavy
litografie, 1980, 15 x 10,3 cm, sign. PD Michaela 1980, č. 30/90
žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
ID: 49
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 14:48
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)